MAGIC HOUR
PHOTOGRAPHY

O nas

Magic Hour to firma, fotograficzny duet, który specjalizuje się w fotografii ślubnej oraz realizacji autorskich sesji zdjęciowych. Nasz zespół to połączenie najważniejszych cech twórczych – doświadczenia, profesjonalizmu i świeżego spojrzenia. Jesteśmy zawodowymi fotografami, związanymi z Łódzką Szkołą Filmową. Fotografia to nasze życie w pełnym tego słowa znaczeniu.

Uważamy, że praca fotografa to nie tylko świetne wykształcenie i doskonały sprzęt, ale też niezwykła łatwość w nawiązywaniu relacji i kreatywne pomysły podczas sesji. Co więcej, to również radzenie sobie w nieprzewidywalnych sytuacjach, których podczas realizacji zdjęć nigdy nie brakuje.

Chcemy, aby nasza współpraca nie polegała tylko na zrobieniu zdjęć. Dla nas sesja to zawsze świetna przygoda i chcemy Was tym zarazić. Tak, chcemy aby pozornie stresująca sytuacja jaką jest np. sesji ślubna, była dla Was cudownych wydarzeniem, a jednocześnie efekt naszej pracy stał się przepięknym wspomnieniem. Pomagamy w wyborze odpowiedniego motywu sesji, lokalizacji czy finalnej estetyki zdjęć. Zrealizowaliśmy sporo sesji zagranicznych, uwielbiamy włoskie światło… ale bez problemu wykonamy dla Was świetną sesje w dowolnym innym miejscu.

Światło i miejsce to tylko pretekst, aby zrobić zdjęcie – ważny pretekst, ale to Wasza pozytywna energia, którą potrafimy wykorzystać do ostatniego uśmiechu, tworzy niezapomniane ujęcia.

Podczas realizacji reportażu ślubnego, w tak ważnym dla Was dniu, możecie na nas liczyć. Swoim doświadczeniem wesprzemy Was na każdym etapie tego wydarzenia. Nie będziemy tworzyć dodatkowych stresujących sytuacji. Za to zatrzymamy Wasze wspomnienia w naszych kadrach, których ciągle jesteśmy głodni. Poprzez nasze fotografie chcemy zachować emocje, nastrój oraz atmosferę tego wyjątkowego dnia. To jest dla nas priorytetem i tym kierujemy się za każdym razem kiedy bierzemy aparat do ręki. Wspomnienia to coś co zaciera się w naszych głowach. Fotografia zatrzymuje ulotne chwile, które zostaną z Wami na zawsze. Dlatego tak Ważne jest aby wybór fotografa był zgodny z waszymi oczekiwaniami. 

Telefon: +48 504 999 745


Social media: