Referencje

Współpraca z Maćkiem to niezwykłe doświadczenie. Jest to obcowanie tak naprawdę nie z fotografem-wyjadaczem wesel, a z prawdziwym artystą. Maciek z każdej nawet najprostszej scenerii potrafi zrobić tło do nietuzinkowych fotografii. Potrafi wyciągnąć emocje, przez co zdjęcia „żyją” i za każdym razem gdy się je ogląda to czuje się vibe tamtych chwil. Sesja narzeczeńska jest idealnym wstępem do dalszej współpracy – pozwala poznać się parze z obiektywem i zaprzyjaźnić z fotografem. Potem już jest wspaniała zabawa! Reportaż ślubny-weselny nie jest sztampowy, zdjęcia nie są pozowanie. Wszystkie fotografie zawierają ogromny ładunek emocjonalny. Natomiast, sesja plenerowa to była super przygoda. Całość pracy Maćka robi ogromne wrażenie na wszystkich, którzy oglądali nasze zdjęcia. Najwazniejsze jest to, że Maciek jest po prostu wspaniałą osobą i po zakonczeniu współpracy pozostaje jakiś taki niesamowity smutek że to koniec. Serdecznie wszystkim polecam tego fotografa ❤️ Kasia

Nie rozpiszę się jak żona, ale jestem równie zadowolony lub nawet bardziej  polecam Bartosz  

Z całego serca polecam Magic Hour  Fotografie są przepiękne. Firmę cechuje solidność i terminowość  pełen profesjonalizm. Pozowanie zawsze bardzo mnie stresowało, ale nie tym razem, na sesji była swobodna atmosfera, czułam się super. Będziemy korzystać w przyszłości

Karolina i Jarek

Bardzo dziekujemy za piękną pamiątkę. Zdjecia świetne. Podczas sesji człowiek czuje się wspaniale, ponieważ Maciek wprowadza doskonałą atmosferę. Album pierwsza klasa. Często i chętnie wracamy do wspomnień uchwyconych na zdjęciach.

Jednym słowem wysoki poziom, profesjonalizm i cudowny człowiek.

Zuzanna i Marcin

W starym amerykańskim filmie? W książce o wielkich wyprawach? Skąd ją znacie…? Myślimy, że każdy z was poznał już historię o pewnych plemionach indiańskich wierzących, że pozwalając utrwalić swój obraz na kliszy bezpowrotnie tracą część własnej duszy. Po spędzeniu kilku dni z Maćkiem wiemy, że wiele w tych opowieściach prawdy.

Fotografie, które dla nas wykonał to więcej niż obrazki. Patrząc na nie czujemy ciepło i zapach tamtych chwil. Dzięki nim możemy odzyskiwać fragmenty siebie, które pozwoliliśmy Maćkowi ukraść kiedy patrzył na nas przez obiektyw.

Maciej Niesłony – Ambitny, otwarty, sumienny.

Agnieszka i Krzysztof