MAGIC HOUR
PHOTOGRAPHY

Współpraca z Maćkiem to niezwykłe doświadczenie. Jest to obcowanie tak naprawdę nie z fotografem-wyjadaczem wesel, a z prawdziwym artystą. Maciek z każdej nawet najprostszej scenerii potrafi zrobić tło do nietuzinkowych fotografii. Potrafi wyciągnąć emocje, przez co zdjęcia „żyją” i za każdym razem gdy się je ogląda to czuje się vibe tamtych chwil. Sesja narzeczeńska jest idealnym wstępem do dalszej współpracy – pozwala poznać się parze z obiektywem i zaprzyjaźnić z fotografem. Potem już jest wspaniała zabawa! Reportaż ślubny-weselny nie jest sztampowy, zdjęcia nie są pozowanie. Wszystkie fotografie zawierają ogromny ładunek emocjonalny. Natomiast, sesja plenerowa to była super przygoda. Całość pracy Maćka robi ogromne wrażenie na wszystkich, którzy oglądali nasze zdjęcia. Najwazniejsze jest to, że Maciek jest po prostu wspaniałą osobą i po zakonczeniu współpracy pozostaje jakiś taki niesamowity smutek że to koniec. Serdecznie wszystkim polecam tego fotografa ❤️ Kasia

Maciek to nie tylko doskonały fotograf, ale też przesympatyczna osoba. Zarówno na przyjęciu weselnym, sesji ślubnej i narzeczeńskiej doskonale się dogadywaliśmy, czego efektem są niesamowite zdjęcia. Fotografie są profesjonalne, a każde ujęcie jest doskonale przemyślane. Dzięki Maćkowi mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Współpraca z Magic-Hour to zdecydowanie przyjemność i niezwykła przygoda!
Polecamy!

Ania i Robert

Dziękujemy za przepiękne zdjęcia z najważniejszych chwil Naszego życia! Zaczynając od sesji narzeczeńskiej, poprzez reportaż ślubny, aż do sesji poślubnej. Zdjęcia są naprawdę magiczne! Współpraca z Wami to sama przyjemność. Polecam

Martyna i Dawid

Dziękujemy za wspaniałą współpracę. W tak ważnym dla nas dniu mogliśmy ze spokojną głową świętować wiedząc, że mamy specjalistów którzy zadbają o to, żeby każdy piękny moment został uwieczniony na fotografii. Bezproblemowa współpraca w świetnej atmosferze.

Serdecznie polecamy ! Sesja zdjęciowa – myślę że zdjęcia mówią same za siebie.

Dominika i Maciek

Wybór fotografa ślubnego był dla nas numerem jeden ! Decyzja o podjęciu współpracy z Maćkiem była strzałem w dziesiątkę. Jest on przesympatyczną, bardzo pomysłową i kompetentną osobą, a efekt naszej współpracy trudno opisać słowami nieprawdopodobnie bajkowe zdjęcia, aż trudno było nam uwierzyć, że to naprawdę MY!!

Z czystym sumieniem polecam go każdemu, dla kogo liczy się prawdziwe piękno i profesjonalizm.

Jeszcze raz dziękujemy Maćku ! I życzymy kolejnych tak fantastycznych zdjęć bo talent masz nieziemski

Patrycja i Piotr

Biorąc pod uwagę duży wybór w kategorii reportaż ślubny, nie mogliśmy lepiej trafić Serdecznie dziękujemy za tak cudowne i magiczne zdjęcia. Zjawiskowo i subtelnie ukazują one radość, emocje i uczucia które towarzyszyły nam w najważniejszym dla nas Dniu.

Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i pasję. Za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru.

Daria i Kamil

Biorąc pod uwagę duży wybór w kategorii reportaż ślubny, nie mogliśmy lepiej trafić Efekt pracy chłopaków z Magic Hour zdecydowanie przeszedł nasze oczekiwania, począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez fotografie z dnia ślubu, na sesji ślubnej kończąc! Zdjęcia mają w sobie coś magicznego, że za każdym razem gdy je się ogląda widzi się więcej i więcej emocji.

Albumy- rewelacja!!

Współpraca bez zarzutu – pomocni, kreatywni, pozytywni. Zdecydowanie można im powierzyć utrwalenie w kadrze ważnych chwil życia. Serdecznie polecamy!

Jowita i Andrzej

Począwszy od sesji narzeczeńskiej, przez dzień naszego ślubu oraz sesję poślubną i wciąż nieprzerwanie, jesteśmy zachwyceni każdym aspektem współpracy z ekipą Magic Hour. Bezproblemowy kontakt, profesjonalizm w każdym calu, świetna atmosfera, która całkowicie zniwelowała stres przed aparatem, a przede wszystkim przepiękne zdjecia!
Dzięki Maćkowi i Dominikowi nasz najważniejszy dzień pozostanie nie tylko w naszych wspomnieniach, ale również na cudownych zdjęciach, ktore nieustannie zachwycają nas oraz każdego, kto je ogląda.
Polecamy z całego serca i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.

Asia i Bartek

Maćku, kilka miesięcy temu mieliśmy okazję współpracować z tobą. Wybór Twojej Firmy był mega trafny! Współpraca była czystą przyjemnością, a zdjęcia Twojego autorstwa to pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecamy Twoje usługi i szczerze dziękujemy za wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć.

Paulina i Grzegorz

Szczerze polecamy współpracę z Maćkiem Jest bardzo doświadczonym i zawsze profesjonalnie przygotowanym fotografem. Znakomicie potrafi rozluźnić atmosferę na sesjach, a w trakcie wesela staje się wręcz nieobecny, dzięki czemu wszystkie zdjęcia są naprawdę bardzo naturalne i piękne. Dzięki fotografiom z całą pewnością chętnie będziemy wracać do tych cudownych dni.

Ania i Paweł

Skorzystaliśmy z usług ekipy Magic-Hour z polecenia.
Jesteśmy zachwyceni współpracą. Od sesji narzeczeńskiej, przez zdjęcia w dniu naszego ślubu do sesji ślubnej wszystko przebiegało na najwyższym poziomie. Dodatkowo ekipa Magic-Hour świetnie dogaduje się z każdym, nawet najbardziej obiektywoopornym Klientem (wiem coś o tym, bo nie lubię pozować do zdjęć. Podczas każdej z sesji czuliśmy się komfortowo, otrzymywaliśmy jasne wskazówki a efekt końcowy, w postaci albumu jest zachwycający.
Ze szczerego serca polecamy współpracę z Maćkiem.
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy!

Ola i Artur

Panowie z magic-hour wykonali kawał świetnej roboty podczas naszego wesela. Zdjęcia wyszły fantastycznie. Dodatkowo współpraca w pełni profesjonalna, wszystkie terminy dotrzymane, bardzo dobry kontakt. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Paulina i Mateusz

Szczerze polecamy Maćka, jako profesjonalistę, zarówno w sztuce robienia zdjęć jak i współpracy. Zdjęcia otrzymaliśmy niezwykle szybko po uroczystości. Miło, sympatycznie, profesjonalnie i na czas. Serdecznie polecamy!

Asia i Olek

Z całego serca polecam Magic Hour Fotografie są przepiękne. Firmę cechuje solidność i terminowość pełen profesjonalizm. Pozowanie zawsze bardzo mnie stresowało, ale nie tym razem, na sesji była swobodna atmosfera, czułam się super. Będziemy korzystać w przyszłości

Karolina i Jarek

Maciek był naszym fotografem na weselu w maju 2018 r. i w pełni spełnił nasze oczekiwania. W każdej chwili można było uzgodnić z Nim wszystkie szczegóły, zawsze służył radą, ale też z chęcią realizował nasze szalone pomysły. Na samym ślubie i weselu był „niezauważalny”, na czym bardzo nam zależało, a dzięki czemu czuliśmy się bardzo swobodnie. Cały materiał dostaliśmy ekstremalnie szybko, a zdjęcia były piękne i różnorodne. Dziękujemy i polecamy!

Kasia i Marcin

Bardzo dziękujemy za piękną pamiątkę. Zdjęcia świetne. Podczas sesji człowiek czuje się wspaniale, ponieważ Maciek wprowadza doskonałą atmosferę. Album pierwsza klasa. Często i chętnie wracamy do wspomnień uchwyconych na zdjęciach.
Jednym słowem wysoki poziom, profesjonalizm i cudowny człowiek.

Zuzanna i Marcin

W starym amerykańskim filmie? W książce o wielkich wyprawach? Skąd ją znacie…? Myślimy, że każdy z was poznał już historię o pewnych plemionach indiańskich wierzących, że pozwalając utrwalić swój obraz na kliszy bezpowrotnie tracą część własnej duszy. Po spędzeniu kilku dni z Maćkiem wiemy, że wiele w tych opowieściach prawdy.

Fotografie, które dla nas wykonał to więcej niż obrazki. Patrząc na nie czujemy ciepło i zapach tamtych chwil. Dzięki nim możemy odzyskiwać fragmenty siebie, które pozwoliliśmy Maćkowi ukraść kiedy patrzył na nas przez obiektyw.

Maciej Niesłony – Ambitny, otwarty, sumienny.

Agnieszka i Krzysztof

Polecamy! Fajna współpraca, super pamiątka.

Marta i Roman